Site settings

Main background

[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: nikiandgriff, Andreas  
Dumáljuk meg! » Dumáljuk Meg! » Dumáljuk Meg! Kibeszélő... » Dumáljuk Meg! Kibeszélő... (Kibeszélő, előzetesek, hírek, érdekességek. stb..)
Dumáljuk Meg! Kibeszélő...
AndreasDátum: Szombat, 2019-05-18, 12:19 PM | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Állapot: Offline

Dumáljuk meg! Rajta.. dumáljuk meg, Jőhet minden ami film, előzetesek, újdonságok, hírek, érdekességek vagy bármi ami filmmekel, sorozatokkal kapcsolatos az jőhet! Jó szórakozást, Dumáljuk meg!  ;)

AndreasDátum: Szombat, 2019-05-18, 12:57 PM | Üzenet # 2
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Állapot: Offline
Kezdeném akkor, a kérj tőlünkben már emlitésre került, akkor most ide is bemásolom mint első poszt, ahogy kiraktam egyből szőget is ütőtt a fejemben, hogy jó lenne egy ilyen forum, kibeszélő cuccos az oldalra, úgyhogy mostantól ez is elérhető, bátran írjatok, posztoljatok bármit ami filmekkel, sorozatokkal vagy a effélékkel kapcsolatos téma! Tehát akkor az első! ;)

Nos ez tényleg brutál jól néz ki, JA... Igen és ugye ez egy Sorozat lessz, azt hiszem 2019.- ben végre tényleg ki lehet jelenteni hogy a sorozatok minősége, képi világa, cgi, stb, kezd egy szinten lenni a filmekkel, esetleg tulszárnyalni, a történetekről nem is beszélve, ami a filmeket illeti durván zuhanó repülésben a kreativítás, leginkább forgassunk, csináljunk újra mindent ami siker volt!

Sokan valószínűleg láttátok Az arany iránytű című filmet, vagy olvastátok Philip Pullman regényeit. Nektek nem kell bemutatni az HBO új szériáját, ami pontosan ezt, Az Úr sötét anyagai trilógiát dolgozza fel.    :wao:

GabDátum: Vasárnap, Ma, 0:06 AM | Üzenet # 3
Csoport: Vendégek

Sziasztok! Nagyon jó ötlet hogy lehet itt Dumálni filmekről ,sorozatokrol.Csak kérdés érdekel e bárkit is ha én elkezdek írogatni a Vissza a Jövőbe trilógia rol XD
Van e elég ember aki egy egy adott film rajongója pl és van is kedve ide irkalni...(vissza a jövőbe fanok?) Ha akad jelezze és irom is a nagy szerintem egyetlen bakit :)ami ha nincs nem lehetett volna folytatni...
UI.: Szerintem írjátok ki rendszeresen főoldalon ízű falra H van ez az új lehetőség ,éljenek vele . Én szurkolok hogy menjen ez a kibeszélni!!! Hajrá

Dumáljuk meg! » Dumáljuk Meg! » Dumáljuk Meg! Kibeszélő... » Dumáljuk Meg! Kibeszélő... (Kibeszélő, előzetesek, hírek, érdekességek. stb..)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:
Új válasz
Név:
Üzenet:
Összes hagulatjel
Üzenetbeállítások:
Biztonsági kód: